O Nas

Czym się zajmujemy? Kto dla nas pisze? Co do tej pory stworzyliśmy?

Czym jest grupa ewangelizuj.pl?

Ewangelizuj.pl i wszystkie wchodzące w ramach jego działań portale, tworzą ludzie mający bardzo dużo do powiedzenia o Panu Bogu. Rozpiera ich „ewangelizacyjna energia” i chcą się dzielić się z innymi tym, czego doświadczyli z wyniku spotkania z najważniejszą w ich życiu Osobą – Wszechmogącym Bogiem. Dlatego opracowali ewangelizacyjne środowisko, w którym każdy głoszący Ewangelię, jak i poszukujący Boga, może odnaleźć treści przybliżające go do naszego Stwórcy.

Nasze portale

Grupa ewangelizuj.pl stworzyła dla „rozwijających się katolików” te serwisy internetowe, by  już nigdy z żadnych ust nie padło stwierdzenie, że w Internecie są tylko złe rzeczy. Wiemy przecież, że to nie prawda. Nasza redakcja dodaje kolejne „pięć ewangelizacyjnych groszy” do katolickiego dorobku Internetu. Razem z Tobą chcemy realizować nasze, chrześcijańskie założenie: niech się dzieje dobro!

Ewangelizuj.pl

Oś naszych działań  – profesjonalny portal ewangelizacyjny

Gregorianka.pl

Strona umożliwiająca zamówienie intencji mszalnej on-line

Znajdzrekolekcje.pl

Katalog inicjatyw katolickich

Ks. Piotr Śliżewski

Ks. Piotr Śliżewski

Redaktor naczelny

Kapłan archidiecezji szczecińsko- kamieńskiej. Aktualnie posługujący w Gryficach (25 km od Morza Bałtyckiego). W skrócie: ewangelizator. Czasami z powodu natłoku pomysłów ciężko mu zasnąć. Życiowe hasło to „ora et labora” (módl sie i pracuj). Z akcentem na pierwsze, bo bez niego to drugie niezbyt wychodzi.

Magdalena Pawełczyk

Magdalena Pawełczyk

Redaktor

„Ukończyła studia magisterskie z administracji publicznej. Obecnie pracownik biurowy. Odkąd spotkała Jezusa chce dzielić się z innymi Jego miłością, czego wyrazem jest m.in. zaangażowanie w pracę w naszym portalu. Najpiękniejsze dla niej chwile to te spędzone przed Najświętszym Sakramentem. Jest miłośniczką literatury chrześcijańskiej i polskich gór. Należy do Ruchu Czystych Serc i Wspólnoty „Galilea”. Związana z sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie. Stara się nigdy nie zapominać, że „dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego.” (Łk 1,37)”

Iwona Śliżewska

Iwona Śliżewska

Redaktor

Często nazywana „siostrą ks. Piotra” ( zapewne z powodu podobieństwa i urody -20 lat od tego, co można przeczytać w dowodzie osobistym). Tak naprawdę jest jego mamą. Iwona jest nauczycielem religii z wieloletnim stażem. Gdyby każda katechetka miałaby tyle pomysłów na edukację religijną co ona, to katecheza w Polsce byłaby na zupełnie innym poziomie. Często jest witana chóralnym okrzykiem uczniów: „O!!! Pani Iwonka!!!”. Kocha, to co robi i wykonuje to dobrze 🙂 

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszym w Polsce sklepem z dewocjonaliami i książkami katolickimi www.e-religijne.pl Tworzy go solidna ekipa. Dzięki ich zaangażowaniu sprzedaż „pobożnych rzeczy”  jest nie tylko biznesem, ale przede wszystkim ewangelizacją.

Współpraca filmowa

Od dłuższego czasu współpracujemy z grupą filmową Andrzeja Kocuby z Wołomina k. Warszawy. Dzięki jego bacznemu oku i wielu umiejetnościom powstało już wiele wartościowych filmów ewangelizacyjnych.

Publikacje

Nie jest trudne znaleźć dobrą książkę. My wam proponujemy nasze autorskie dzieła! Oczywiście o sakramencie Spowiedzi Świętej!

Strona Główna

Pin It on Pinterest